Access- co to je

Access Bars

 

Access Bars je vědecky prokázaná metoda, která pracuje s energií. Pracuje s našimi emočními bloky, traumaty, vypíná naše staré vzorce a přesvědčení.

Pro mě osobně naprosto jedinečná a kouzelná terapeutická metoda, součást Access Consciousness, kdy terapeut pracuje se 32 body na hlavě. Jemným dotekem při sezení tyto body spouští.

V oblasti těchto bodů na hlavě nebo-li Bársů máme uložené všechny naše myšlenky, pocity, emoce, postoje, přesvědčení i traumata, která si během života vytváříme v různých oblastech, např. v oblasti naší seberealizace, partnerství, financí, zdraví, výchovy, atd... Pokud tyto zafixované úhly pohledu neřešíme, v životě se nám zrcadlí v různých situacích. Můžeme to vnímat jako, že se nám tolik nedaří, jak bychom chtěli nebo jak by se nám dařit mohlo. Pokud  tyto potlačené záležitosti neřešíme, mohou se nám somatizovat do těla a způsobovat zdravotní potíže všeho druhu.

Při sezení terapeut s těmito body pracuje v určitých kombinacích a tím rozproudí jejich energii. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. Vytvoříte si prostor, do kterého mohou přijít nové možnosti. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jiní. Celý váš dosavadní život se může změnit!

Při samotném sezení Access Bars se věci, které řešíte začnou uvolňovat sami. Není třeba dlouze problém rozebírat a vyprávět, někdo není na sdílení ten správný typ :-). V opačném případě je možné problém rozebrat a pomocí nástrojů Access Consciousness je možné náhlednout za to, co klienta trápí.

 

Více informací

Access Consciousness

"Umožňuje lidem znát, co už vědí!"

 

Access Consciousness je přístup k vědomí. Access je soubor nástrojů a procesů, jeden z mnoha je Access Bars, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí.

Vědomí? Co je to vědomí?

"Vědomí nehodnotí. Vědomí je schopnost být v přítomnosti v každém okamžiku vašeho života bez hodnocení sebe sama nebo někoho jiného. Je to schopnost přijmout všechno, nic neodmítat a vytvořit ve svém životě vše, po čem toužíte - lepší, než co v současnosti máte a víc, než si dokážete představit. Co kdyby jste byli ochotni se o sebe starat a pečovat? Co kdybyste otevřely dveře k tomu, abyste mohli být vším, o čem jste se rozhodli, že být nemůžete? Co je pro vás zapotřebí k tomu, abyste si uvědomili, jak rozhodující je vaše role pro možnosti světa?" - Gary Douglas - (zakladatel AC)

 

Terapie - Access Bars

Terapie "Tělesné procesy- Access Conscioussness

Kurzy - Access Bars